Один з аутсайдерів Західної конференції не зміг чинити гідного опору баскетболістам "Нікс", які вже в першій чверті оформили "10" на свою користь. До великої перерви гості подвоїли свою перевагу— 63:43.

У третій чверті "Санз" відіграв сім очок, але у заключній 12-хвилинці гості повністю домінували на паркеті "Токінг Стік Ризот Арени" і довели рахунок до розгромного— 128:97.

У господарів майданчика можна виділити Девіна Букера, який записав у свій актив 32 очки. У складі "Нікс" вагомий внесок у перемогу внесли Кармело Ентоні і Саша Вуячич, які набрали 23 очки. Кристап Порзиньгис за 22,5 хвилини ігрового часу відзначився 13 очками та 5 підбираннями. В основному латвійський форвард вражав кільце з лінії штрафних (8 очок), тоді як кидки з гри залишали бажати кращого (реалізував 1 з семи 2-очкових і 1 з трьох 3-очкових).

Ця перемога стала для "Нью-Йорка" 27-й у чемпіонаті. "Нікс" ділить 11-13 місця з "Орландо" і "Мілуокі" у Східній конференції.