"Магнітка" вела в серії проти новосибірської "Сибіру" 3-1 і сьогодні вдома мала всі шанси завершити цей спір на свою користь. І команда Іллі Воробйова, який сьогодні святкує день народження, намагалася не засмучувати тренера і не відкладати з'ясування відносин на ще один матч в Новосибірську.

Вже на п'ятій хвилині зустрічі Кріс Чи кидком від синьої лінії пробив Микиту Беспалова, який замінив у воротах "Сибіру" дискваліфікованого Олександра Салака.

Ще через три хвилини Сергій Мозякин отримав чудову передачу від Коваржа, вискочив "1 0" і красиво розібрався з воротарем гостей— 2:0.

Як виявилося надалі, цих двох голів вистачило для загальної перемоги, тому що "Сибір" зуміла відповісти лише однією шайбою у середині третього періоду, коли відзначився Максим Пустунів. На більше гостей не вистачило, "Металург" виграв 2:1 і привітав свого тренера виходом в півфінал турніру.

А ось хокеїсти уфимського Салавата Юлаєва" не зуміли піднести аналогічний подарунок свого наставника Ігоря Захаркину і завершити серію сьогодні в Омську. "Авангард" зумів взяти гору — 3:2 і продовжити протистояння, як мінімум, ще на один матч, який відбудеться післязавтра в Уфі.