Букартс і "Злін" сьогодні зуміли "всуху" обіграти на виїзді празьку "Спарту" — 4:0 і з рівняти рахунок у чвертьфінальній серії (1-1). Букартс у цьому матчі відкрив рахунок у середині другого періоду, відзначившись у більшості (див. відео).

Через шість хвилин латвійський нападник вже асистував партнеру Ричке, який подвоїв перевагу "Злін".

У першій грі цих команд завершилася перемогою "Спарти" 4:3, Букартс також відзначився гольовою передачею. А всього в семи матчах плей-офф 25-річний форвард набрав вже 7 (2 5) очок.

По сусідству в Словаччині важливу перемогу здобув на виїзді клуб колишнього капітана ризького "Динамо" Георгія Пуяца "Баньська Бистриця", який зумів у серії булітів обіграти тренчинскую "Дуклу" (2:1). З таким же рахунком (2-1) команда Пуяца і повела у чвертьфінальній серії до чотирьох перемог.

"Зволен" Яніса Андерсона і Ренарса Демитерса поступився у третьому матчі на виїзді "Попраду" (5:6), але теж поки що попереду у серії 2-1.

А відразу для трьох потенційних гравців збірної Латвії на ЧС-2016 — Яніса Спруктса, Мартыньша Ципулиса і Коби Ясса — клубний сезон завершився вчора. Їх МПЗ "Мартін" поступився всі чотири матчі переможця регулярної першості "Кошице" і вибув з подальшої боротьби в плей-офф словацької Екстраліги. Останню гру "Мартін" програв з рахунком 1:4, Спруктс тут взяв участь в єдиній шайбі команди, відзначившись результативною передачею.