"Воїни" на домашньому паркеті досить легко впоралися з опором "Нікс". Вже до великої перерви господарі паркету вели "16", а до фінальної сирени їх перевага виріс ще більше, ніж удвічі— 121:85.

У "Голден Стейт" знову блищав Стефен Каррі, який набрав 34 очки. У "Нікс" найрезультативнішим був, як звичайно, Кармело Ентоні (18). Що стосується Порзиньгиса, то в цей раз гра йому зовсім не вдалася. Якщо на вчорашньому тренуванні латвійський форвард забивав з підтрибунного тунелю, то в матчі потрапив у кільце всього один раз з 11 спроб. Сталося це на самому початку зустрічі, коли Кристап відкрив рахунок у матчі (див. відео). А в подальшому — що ні кидок — все йшло повз.

В підсумку майже за 26 хвилин ігрового часу Порзиньгис так і обмежився 2 набраними очками, правда, зробив 7 підбирань, 2 блок-шота і 3 передачі.

Для "воїнів" це перемога стала 61-й у чемпіонаті (67 іграх), тоді як "Нікс" зазнав вже 41 поразка після 69 матчів і продовжує займати на "Сході" 13 місце.