На 77-й хвилині на край поля полетіла петарда, яка вибухнула під ногами разминающегося футболіста "Мальме" Тобіаса Сани. Гравець гостей в пориві праведного гніву вирвав з землі кутовий прапорець і метнув його в кривдників немов спис.

Після цього почалися заворушення на трибунах і судді Ерікссону довелося перервати матч за рахунку 0:0. Коли команди вже покинули газон, на поле вибіг хокеїст збірної Норвегії Матс Россели Олсен. Перш ніж його виловили охоронці, Олссен встиг набігатися по зеленому газону і навіть забити м'яч у порожні ворота. Після того, що сталося відомий хокеїст вибачився за свою поведінку, але не пояснив, чим воно було викликане. За версією шведського видання, він зробив це на спір.

Матс Россели Олсен виступає у Швеції за клуб "Фрелунда" і потрапив в заявку збірної Норвегії на травневий чемпіонат світу-2016. За свій вчинок на футбольному стадіоні хокеїст оштрафований на 7,5 тисяч євро.