Латвійська команда дуже швидко почала зустріч: перша ланка організувало вихід "1 0" Гиргенсону, але єдиний НХЛовский латвієць не зумів переграти Майєра.

Поступово моменти стали виникати у воріт Елвіса Мерзлікіна, відіграв блискучий сезон саме у Швейцарії. І на 9-й хвилині Денису Холленштайну вдалося відкрити рахунок, використавши передачу з-за воріт— 1:0.

Гості активізувалися, заробили два більшості, однак цей компонент гри у латвійської збірної як-то в цей вечір не йшов. А швейцарці продовжували створювати момент за моментом біля воріт Мерзлікіна. Кілька разів Елвіс виручав команду, а коли і він був безсилий, на допомогу приходила штанга і перекладина.

У другому періоді схожа гра продовжилася: Едгар Кулда не використав вихід один на один, а Мерзлікін зробив черговий блискучий сейв.

Нарешті, на 32-й хвилині зустрічі хокеїстам Латвії вдалося зрівняти результат: Едгар Кулда виграв єдиноборство у захисника "Ванкувера" Вебера, відпасував тезці Сиксне і 23-річний захисник відсвяткував перший гол у складі національної команди— 1:1.

В заключній третині матчу запам'ятався індивідуальний прохід ще одного молодого гравця збірної Латвії Родріго Аболса, однак господарів льоду виручив Майєр. А на останніх хвилинах основного часу гри гості залишилися в меншості, правда, зуміли вистояти, і зустріч перейшла в овертайм.

Тут гра йшла з обопільними шансами на успіх, тільки от останнє слово залишилося за швейцарцями, в яких відзначився Ерік Блум— 2:1.

У суботу команди зустрінуться ще раз.

Товариський матч:

Швейцарія — Латвія 2:1ВІД (1:0, 0:1, 0:0, 1:0)
Шайби: 1:0 Холленщштайн (Амбуль, 08:58). 1:1 Сиксна (Е. Кулда, 31:37). 2:1 Блум (Холленштайн, Вебер, 62:51).

Латвія: Мерзлікін