Господарі паркету в цей раз грали без свого заслаблого лідера Кармело Ентоні, а гості дуже впевнено почали зустріч і вже за підсумками першої чверті забезпечили собі перевагу в 16 балів.

До середини матчу "Нікс" вдалося скоротити відставання до "-3" (47:50). Цей невелику перевагу "Кінгз" вдалося зберегти аж до фінальної сирени і в підсумку взяти верх— 80:88.

Найбільший внесок в успіх "Сакраменто" зробив центровий "Кінгз" Демаркус Казінс, який оформив дабл-дабл з 24 очок і 20 підбирань. У переможених варто відзначити центрового Робіна Лопеса, який встановив особистий рекорд, набравши 23 очки і зробивши 20 підбирань.

Кристап Порзиньгис за 35 хвилин ігрового часу не потрапив ні однієї "троячки" (4 спроби), закинув 6 з 13 двоочковим і реалізував один із двох штрафних. Також в активі латвійського форварда — 7 підбирань, 2 блок-шоти та 2 передачі.

За 11 матчів до кінця регулярного чемпіонату в активі "Нікс" тільки 28 перемог і міцне 13 місце в Східній конференції.