Напередодні Росберг став переможцем кваліфікації, а на старті гонки він впевнено зберіг лідерство. За його спиною на друге місце по ходу першого кола піднявся Кімі Райкконен ("Феррарі"), але в середині пелотону трапилася аварія. Росіянин Данило Квят на "Ред Булл" у боротьбі за 7-е місце на гальмуванні врізався в "Феррарі" Себастьяна Феттеля. Німець зачепив Даніеля Ріккардо ("Ред Булл"), потім "Феррарі" розвернуло і болід врізався в стіну.

На цьому гонка для Феттеля закінчилася, а Квят був покараний 10-секундною зупинкою в боксах. На трасу росіянин повернувся останнім, і надалі всю дистанцію тримався у другому десятку, не претендуючи на високі місця, і фінішував лише 15-м.

Відвалився за межі топ-10 та Рікардо, також залишився без залікових очок (12-й). Гонка в Сочі показала, що на швидкісних трасах боліда "Ред Булл" не можуть конкурувати з "Феррарі" і "Вільямсом", не кажучи вже про "Мерседес".

Після аварії Феттеля на трасі з'явився пейс-кар. Після рестарту Росберг почав відриватися від конкурентів, тоді як Хемілтон швидко прорвався з 10-го місця на 4-е місце. На цьому британець не зупинився, до сьомого колі пройшовши Райкконена і ставши третім. Під натиском триразового чемпіона світу Маса тримався до першого піт-стопа, але на 19-му колі "Макларен" випередив Хемілтона "Вільямс" Боттаса і вийшов на друге місце. Райкконен ще до середини гонки теж обігнав Боттаса, але втриматися близько за Хемілтоном не міг.

Більше перестановок всередині топ-5 не було: обгони були з 7-го місця і нижче. У підсумку Росберг здобув четверту перемогу поспіль (сьому — з урахуванням минулого сезону). На фініші німець виграв у Хемілтона 15 секунд, у Райкконена — 23 секунди, у Боттаса — 40 секунд.

В одне коло з переможцем етапу в Сочі вписалися лише п'ять гонщиків. Замкнув шістку Фернандо Алонсо на "Макларені": двукрантый чемпіон світу показав кращий для себе результат у сезоні.

Тріумфаторів гонки в Сочі нагороджував особисто президент Росії Володимир Путін.