У вівторок, 3 травня, мюнхенська "Баварія" і мадридський "Атлетіко" на стадіоні "Альянц-Арена" зіграли матч півфіналу футбольної Ліги чемпіонів УЄФА.

Перший поєдинок у Мадриді залишився за іспанським клубом (1:0). У матчі "Баварія" відразу насіла на ворота Хмари. Пробити його вдалося на 31-й хвилині Хабі Алонсо, який запустив м'яч зі штрафного по центру, а Хосе Марія Хіменес не встиг звести ноги, і м'яч рикошетом залетів у сітку.

Три хвилини потому мюнхенці могли подвоїти перевагу: знову "відзначився" Хіменес, який завалив під час кутового Мартінеса. Але тут Хмар спас "Атлетіко" від удару Томаса Мюллера з пенальті, та ще й відбив і добивання у виконанні Алонсо.

У дебюті другого тайму Фернандо Торрес в дотик віддав передачу на хід Антуану Гризманну, який втік від Давіда Алаби, вийшов на побачення з Мануелем Нойєром і з лінії штрафного пробив повз воротаря у правий кут — 1:1. Стало ясно, що додаткового часу не буде.

"Баварія" кинулася вперед і на 74-й хвилині відродила інтригу, після того, як Артуро Відаль отримав подачу на дальню штангу, зробив знижку в центр, звідки Роберт Левандовскі вніс м'яч у сітку з кількох метрів— 2:1.

У німецького клубу з'явився шанс витягнути матч, але надмірно захопившись атакою "Баварія" пропустила випад іспанців. Торрес пішов від опіки, вже вривався у штрафну і був збитий Хаві Мартінесом. Порушення було за межами штрафного майданчика, однак турецький арбітр Чакир вказав на "точку".

Приводити у виконання вирок відправився Торрес і теж не зумів переграти з 11-метрової позначки Нойєра.

Залишилися до фінального свистка хвилини "матрацники" провели в обороні. Було нелегко, але зберегти сприятливий, нехай і програшний результат для себе вони зуміли. У підсумку "Атлетіко" став першим фіналістом Ліги чемпіонів-2016. Якщо в середу мадридський "Реал" зуміє перемогти за сумою двох матчів "Манчестер Сіті", то нас чекає повторення фіналу 2014 року. Що стосується "Баварії", то чемпіон Німеччини вилітає в півфіналі ЛЧ при Хосепі Гвардіолі третій сезон поспіль.

Ліга чемпіонів-2015/16. 1/2 фіналу (2-й матч):

Баварія (Мюнхен, Німеччина) — Атлетико (Мадрид, Іспанія) 2:1 (1:0)
Голи: Алонсо (31), Левандовскі (74) — Грізманн (53).
Незабиті пенальті: Мюллер (34-варатарь) — Торрес (84-воротар)

Баварія: Нойер, Лам, Мартінес, Боатенг, Алаба, Хабі Алонсо, Дуглас Коста (Коман, 73), Мюллер, Відаль, Рібері, Левандовскі.

Атлетіко: Хмар, Хуанфран, Хіменес, Годін, Філіпе Луїс, Сауль, Габі, Фернандес (Феррейра Карраско, 46), Коке (Савич, 90 3), Грізманн (Парти, 82), Торрес.
Попередження: Мартінес (83) — Хіменес (33).
Суддя: Джюнейт Чарык (Туреччина).
3 квітня. Мюнхен. "Альянц-Арена".
За сумою двох матчів: 2-2 (перевага у "Атлетіко" за рахунок забитого голу в гостях).