Вчора швейцарці домоглися перемоги в овертаймі (2:1), а сьогодні аж до 47-ї хвилини поступалися латвійської команди в рахунку, який був відкритий на початку другого періоду, коли на ворота Беррі викотилися Роберт Букартс і Андріс Джериньш. Пішов кидок останнього і 1:0.

Відразу ж міг відзначитись Земгус Гиргенсонс в меншості, але переграти воротаря йому не вдалося, а от свою більшість в кінці періоду нарешті реалізувати збірній Латвії вдалося: прицільний кидок в активі Оскара Цибульскиса— 2:0.

Правда, піти на перерву з таким перевагою піти команді Леоніда Береснєва не вдалося: буквально "в роздягальню" відправив шайбу Джуліан Уолкер— 1:2.

Більш того, збірна Латвії отримала на кінець періоду малий штраф, який на початку заключної третини матчу обернувся для неї ще однієї пропущеною шайбою— 2:2.

Минуло всього 35 секунд і молодь латвійської збірної організувала у ворота швейцарців третій гол: Едгар Кулда асистував Родріго Аболу. Але знову ж і суперник досить швидко зумів відігратися– через неповних п'ять хвилин— 3:3.

Далі у збірної Латвії було декілька відмінних моментів знову вийти вперед, які не використали Джериньш, Гиргенсонс, Даугавиньш. Останній, до речі, був видалений до кінця гри на 53-й хвилині гри, отримавши дисциплінарний штраф. А хвилиною пізніше Береснєв зняв Масальского і відправив у ворота Мерзлікіна.

Латвійська команда отримала в кінцівці гри чисельну перевагу, проте скористатися ще одним шансом не зуміла вирвати перемогу. Ледь суперники заграли в повних складах, як відзначилися швейцарці. Героєм зустрічі став Маттіас Бібер— 4:3.

Таким чином, збірна Латвії поступилася Швейцарії обидва виїзних спаринги, але попереду найважливіша зустріч команд в цьому році — на чемпіонаті світу (11 травня). Будемо сподіватися, що в цей день команда Береснєва виправить статистику очних матчів з "хрестоносцями".

Товариський матч:

Швейцарія — Латвія 4:3 (0:0, 1:2, 3:1)
Шайби: 0:1 Джериньш (Роб.Букартс, 21:06). 0:2 Цибульскис (М. Редліх, Роб.Букартс, 38:19-біл.). 1:2 Уолкер (Д. Візер, Шнибергер, 39:39-бол.). 2:2 Марчини (Блум, Андриджетто, 41:12-більш.). 2:3 Р. Аболс (Е. Кулда, М. Широков, 41:47). 3:3 Хофманн (46:24). 4:3 Бібер (57:08).

Латвія: Масальський (з 53:20 — Мерзлікін)