Гості добре виглядали в першій половині зустрічі, завершивши її на свою користь (53:43), але третю чверть програли з розривом "-20" і опинилися в ролі наздоганяючих. Скоротити відставання по ходу останній 12-хвилинки вдалося в тому числі і з допомогою точних дальніх кидків Порзиньгиса. В один з моментів "Нікс" майже наздогнали суперника (85:89), але господарі зуміли взяти гру в свої руки і завершити матч 34-й перемогою в сезоні (99:89), що дозволяє їм продовжити боротьбу за місце в плей-офф.

Найбільш вагомий внесок у перемогу "Візардс" вніс Джон Уолл, який оформив дабл-дабл з 24 очок і 10 передач. У "Нікс" по 20 очок набрали Кармело Ентоні і Кристап Порзиньгис. Латвійський форвард також за 38,5 хвилин ігрового часу зробив 7 підбирань (4 в захисті, 3 — в атаці), оформив 3 блок-шоти, роздав 2 передачі, але допустив цілих 5 втрат.

Після 70 матчів у регулярному чемпіонаті в скарбничці "Нікс" тільки 28 перемог і 13 місце в Східній конференції. На потрапляння в плей-офф команди Порзиньгиса практично не залишилося шансів.