Севільці відкрили рахунок на 9-й хвилині. Малишев допустив "обрізання" в середині поля, Гамейро втік до воріт українського клубу і з меж штрафного закинув м'яч точно між ніг П'ятову— 1:0.

Чемпіон України відігрався під завісу тайму. Марлос в контратаці протягнув м'яч по лівому флангу, змістився в центр і віддав проникаючий пас у штрафну "Севільї" на Едуардо: бразилець витримав паузу і пробив повз воротаря.

На початку другого тайму іспанський клуб знову вийшов вперед. Спочатку Крыховяк з центру віддав пас урозріз на Гаймеро, француз обіграв Пятова і з гострого кута вразив ворота 2:1. А на кінець години гри правий захисник господарів Марино наблизився до штрафного П'ятова і з 25-ти метрів закрутив м'яч у дальній кут, 3:1 — інтрига в цьому матчі вичерпалася.

Для "Севільї" це вже третій фінал Ліги Європи поспіль: клуб брав трофей два попередні сезони. Всього "Севілья" чотири рази перемагала в Кубку УЄФА/Лізі Європи.

У фіналі "Севілья" зіграє з "Ліверпулем". Англійський клуб вдома розгромив "Вільярреал" (3:0), не давши відбутися іспанського фіналу.

Фінал "Севілья" — "Ліверпуль" відбудеться 18 травня у Базелі, на стадіоні "Санкт-Якоб Парк".