Raquel wyszedł w podstawowym składzie "Reading" przeciw "Huddersfield". Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, a oto raz po przerwie niepowodzeniem zagrał obrońca "роялс" Taylor, i gospodarze otworzyli wynik. Za 10 minut "Huddersfield" prowadził już 2:0. W połowie połowy Raquel został wymieniony, ale gra się nie zmieniła: "Reading" zdobył trzeciego gola i tylko pod koniec spotkania Ola John udało się dalekim uderzeniem moczyć konto— 1:3.

Z 44 punktami "Reading" zajmuje 14 miejsce w konkurencji 24 drużyn. Do końca sezonu regularnego pozostało spędzić 10 rund.

Huddersfield — Reading 3:1 (0:0)
Bramki: Wells (51), Пэтерсон (61), Бояй (87) — John (90 3)

Huddersfield: Wołów, Hudson, Хазбенд (Davidson, 89), Smith, Крэйни, Уайтхэд, Dempsey, Lolly, Wells (Бояй, 81), Bann (Скэннел, 60), Пэтерсон.

Reading: Al-Хабси, Gunther (Barrett, 84), Taylor, Hector, Cooper, Nazywa Się Mccleary, Evans (John, 59), Williams, Пьязон, Керморган, Raquel (Cox, 70).

Ostrzeżenia: Пьязон (30), Хазбенд (77), Taylor (89).