Moskevský армейцы není promarněná příležitost dokončit sérii doma tím, že navrch nad нижегородским "Torpedo" se skóre 3:1.

Nechte hosté a rychle otevřeli skóre v tomto duelu: 4. minutě se vyznamenal Vjačeslav Кулемин, přes deset minut na účtu již byl rovnocenným — u CSKA holé poukázat Simon Яльмарссон. Je to stejné v polovině třetího období v menšině udělal účet 3:1 (o něco dříve u армейцев puk vhodil Román Любимов), na co торпедовцы odpověděli holé ve většině Caspara Даугавиньша za šest minut až do závěrečné sirény.

Veškeré úsilí týmu Петериса Скудры zachránit situaci a přinést řadu v Dolní — úspěchem neskončilo. CSKA vyhrál čtvrtý zápas série a i nadále bojovat o hlavní trofej ligy.

Caspar Даугавиньш v posledním zápase sezóny strávil na ledě 19 minut. Tento gól se stal pro něj třetí v play-off, ale jen 11 hrách zde on zaznamenal 5 bodů — třetí postava v týmu. V pravidelné sezóně, lotyšské legionář торпедовцев se ukázalo být nejlepším střelcem týmu je s 35 body na 44 zápasů a nejlepší снйпером (14 gólů). Ještě osm her Caspar strávil na začátku sezóny za její "Dynamo" (1 gól a 3 přenosu), odkud se pak ocitl v "Torpedo".

V jiném nepřátelském dopředu vyšel питерский SKA, одолевший dnes na návštěvě její "Dynamo" — 4:1. Úřadující držitel Poháru Gagarin znovu hrál bez Eliáše Ковальчука a udržel tradici — vyhrát bez svého ex-kapitána. Nyní SKA vede v sérii 3-2 a příští zápas bude hostit na svém hřišti v Petrohradě 17 března.