První hra v Anglii branek nepřinesla, a na stadionu Santiago Bernabeu" vše rozhodl jediný автогол, jam-packed záložník "МанСити" Fernando. Stalo se to na 20-th minutu zápasu, kdy se na branku hostů наносил ránu Gareth Bale a míč odrazila od бразильца залетел v bráně Joe Hart.

V концовке první poločas okamžiku byl u "Manchester": míč po střele Фернандиньо od čáry volného hodu se dostal do činka.

Po přestávce fotbalisté "Reálu" tak a nenechali soupeře vstřelit úspory gól, nicméně, a oni sami neučinili— 1:0.

Takže, Zinedine Zidane vytáhl Real madrid do finále Ligy mistrů, první rok práce na postu hlavního trenéra. Již 28. května v Miláně na "San Siro" v rozhodující zápas turnaje se bude hrát madridská kluby "Real" a "Atlético". Je zajímavé, že tyto kluby se potkali ve finále ЛЧ před dvěma lety a pak vítězství v драматичном souboji zůstal za "Royal club" (4:1-dv stol.).

Liga mistrů-2016. 1/2 finále (odvetný zápas):

Real Madrid (Španělsko) — Manchester City (Anglie) 1:0 (1:0)
Branky: Fernando (20-ed.).

Real M: Навас, Карвахаль, Pepe, Ramos, Marcelo, Модрич (Ковачич, 88), Кроос, Иско (Хамес, 67), Bale, Хесе (Vasquez, 56), Ronaldo.

МанСити: Hart, Sanya city, Company (Мангаля, 10), Отаменди, Clichy, Fernando, Фернандиньо, Навас (Ихеаначо, 69), Kole (Sterling, 61), de Брюйне, Aguero.

Varování: de Брюйне (30), Fernando (71), Vazquez (83), Отаменди (90).
Rozhodčí: Jiří Přátel Скомина (Slovinsko)