У домашньому матчі 1/8 фіналу ЛЧ "Зеніту" була необхідна перемога, адже перший матч у гостях чемпіон Росії поступився з мінімальним рахунком 0:1.

Перший тайм залишився за португальським клубом, але у другому "Зеніт" додав, а після виходу на заміни Шатова з Смольниковым в середині другого тайму відкрив рахунок. Це новобранець пітерців Юрій Жирков протягнув м'яч по флангу, підняв його в штрафну, а там снаряд вже чекав Халк— 1:0.

Коли справа йшла вже до додаткового часу, несподівано забили гості.
Сальвіо пробив з-за меж штрафного у саму "дев'ятку", Лодигін потягнув м'яч, але відбив його у поперечину, а на добиванні первее всіх виявився Ніколас Гайтан.

Футболістам "Зеніту" нічого не залишалося, як йти вперед і намагатися забити у час, що залишився до фінального свистка час два голи. Не вдалося ні одного, а ось другий від "Бенфіки" отримали (відзначився Андерсон Талиска).

Таким чином, "Зеніт" втретє у своїй історії грав у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів і знову не зумів пройти у чвертьфінал турніру, який міг стати для російського клубу новим досягненням.