На правах господарів поля і володаря чемпіонського титулу лиепайчане жваво пішли вперед в спервых хвилин зустрічі. На 18-й хвилині приємно здивував молодий 18-річний форвард "Лієпаї" Марк Куртиш, легко обійшов досвідченого Булвитиса, після чого непогано пробив у дальній кут — м'яч пройшов зовсім поруч зі стійкою.

Взагалі, перший тайм пройшов з перевагою футболістів "Лієпаї", вони енергійно почали другу половину матчу. Але поступово "Спартак" став атакувати набагато небезпечніше, а на 59-й хвилині відкрив рахунок: перший гол у чемпіонаті-2016 забив білоруський легіонер гостей Дмитро Платонов, красиво пробив головою у падінні після розіграшу кутового — 0:1. Тут же "Спартак" міг збільшити перевагу, але Дорошів впорався з ударом і перевів м'яч на кутовий.

На 74-й хвилині "Лієпая" зуміла відігратися, коли у ворота гостей був призначений небезпечний штрафний. Не обійшлося, правда, без рикошету, але в підсумку м'яч після удару Дависа Икауниекса опинився в сітці— 1:1.

Однак минуло всього чотири хвилини і "Спартак" знову вийшов вперед, організувавши зразкову контратаку, яку завершив Євген Козачок — 1:2. Мінімальна перевага гості втримали і стартували в чемпіонаті з досить несподіваної перемоги.