Після гостьових 1:2 "Челсі" під керівництвом Гуса Хіддінка намагався на рідному "Стемфорд Брідж" ліквідувати мінімальну перевагу суперника, але швидко напоровся на контратаку. Златан Ібрагімович зряче прострілив уздовж воріт, а Адрієн Рабьо в боротьбі із захисником "Челсі" зумів відкрити рахунок— 0:1.

Господарі поля зібралися і стали все частіше загрожувати воротам Траппа. На 27-й хвилині чудово зіграв на останньому рубежі Дієго Коста, обманним рухом звільнившись від Тьяго Сілви і катнув м'яч у кут— 1:1.

На хвилі успіху "Челсі" міг відзначитися ще не один раз, залишився за командою Хіддінка і дебют другої половини зустрічі. Однак більше м'яч у ворота гостей не йшов, а ось французька команда в середині тайму зуміла гідно відповісти. Причому гол виявився дуже схожий на перший, тільки тепер забивав Ібрагімович, а в ассистентів значився Ді Марія. Це був 50-й гол Ібри в єврокубках.

"Челсі" для виходу в чвертьфінал тепер потрібно було забивати три м'ячі. З цієї нереальним завданням за півтайму впоратися було неможливо. Таким чином, "ПСЖ" пройшов в 1/4 фіналу турніру.