Латвійська збірна під керівництвом Дайниса Казакевича розпочала турнір з перемоги над командою Москви (1:0), а вчора святкувала успіх і в другому матчі з однолітками з Білорусі.

Друга гра також завершилася мінімальною перемогою латвійців, а вирішив результат матчу гол був забитий на 56-й хвилині гравців БФЦ "Даугавипилс" Дмитром Климашевичем. При цьому, на 15-й хвилині білоруси отримали право на 11-метровий, але не реалізували його (удар капітана суперників прийшовся в штангу).

Цей матч латвійської команді явно вдався, що відзначив після гри і Казакевич. Його підопічні відразу захопили ініціативу і, незважаючи на той пенальті, виглядали в першому таймі набагато краще білорусів. Більшість атак збірна Латвії намагалася проводити правим флангом, де у суперника виявилися явні проблеми. Правда, після перерви білоруські футболісти перебудувалися і самі стали частіше загрожувати воротам Варажинскиса. Тим не менш, латвійської команді вдалося зіграти надійно в обороні, вона продовжувала діяти дисципліновано і зберегла мінімальну перевагу.

Цієї перемогою збірна Латвії гарантувала собі вихід у чвертьфінал, а останній матч у групі З вона проведе завтра, 28 січня, з командою Казахстану.