До сьогоднішнього дня було розіграно п'ять комплектів медалей і три з них найвищої проби (у змішаній естафеті, а також у спринті і пасьюті у чоловіків) взяли французи. Сьогодні розігрувалися нагороди в індивідуальній гонці на 15 км у жінок і знову перемога залишилася за представницею Франції — Марі Дорен-Абер. Більш того, друге місце у її співвітчизниці Анаіс Без. Обидві допустили по одному промаху, а третє місце з двома штрафними хвилинами у німкені Лаури Дальмайєр.

Кращою з росіянок стала чемпіонка світу-2015 Катерина Юрлова — 11-е місце. Вона могла б розраховувати на бронзу, не промахніться єдиний раз на останньому вогневому рубежі. А так, сьогодні весь топ-10 не зумів уникнути помилок на стрільбищі.

Латвійські біатлоністки Байба Бендика і Жанна Юшкане залишилися далеко за межами навіть топ-50, зайнявши 65 86 місця відповідно у конкуренції 94 учасниць.

Завтра на ЧС-2016 індивідуальна гонка у чоловіків (20 км). Поки з шести комплектів медалей виграли 4 французи, а ще у них 2 срібла та одна бронза. По одній перемозі в активі біатлоністів Норвегії та Німеччини. Головним фаворитом на перемогу завтра є Мартен Фуркад, який пообіцяв, правда, королю Норвегії, втомленому приймати переможців з Франції, не вигравати цю гонку.