Господарі майданчика непогано провели першу половину гри, закінчивши її на свою користь з перевагою "8". Тут особливо добре себе проявили Артур Стрелниекс, Франсиско Круз і Яніс Берзіньш.

Деякий час вэфовцы вели в рахунку і в третій чверті, але поступово став позначатися клас казанцев. Стараннями Кита Лэнгфорда і Хоакіма Колома УНІКС перехопив ініціативу і за 10 хвилин гості перетворили "-8" "5" (56:61).

Рижани продовжували переслідування суперника в останній чверті, кілька разів виявлялися зовсім поруч (61:63, 64:66), але на кінцівку сил у них не вистачило. У підсумку УНІКС довів матч до перемоги— 81:69.

У складі УНИКСа черговий чудовий матч провів кращий снайпер Єдиної ліги-ВТБ Кіт Ленгфорд, приніс у скарбничку команди 25 очок. У Вефу порадував Яніс Берзіньш, на рахунку якого 17 очок і 15 з них він набрав кидками з-за дуги.

Головний тренер рижан Яніс Гайлитис після гри зазначив: "Нам протистояв сильний суперник, який карав нас за кожну помилку. Після великої перерви ми трохи зменшили обороти, що і позбавило нас шансів на успіх".

УНІКС здобув 20-ту перемогу в сезоні, а ВЕФ зазнав 16 поразку у 23 матчах. У турнірній таблиці латвійський клуб посідає 13 місце серед 16 команд.