У першому таймі суперники обмінялися голами. Рахунок з пенальті відкрив бразильський нападник "Зеніта" Халк, на що армійці швидко відповіли ударом Оланаре, який незабаром був замінений через травму.

У другому таймі пітерці додали і провели ще три м'ячі. Знову їх вивів вперед нападник збірної Росії Кокорін. Потім Халк другий раз реалізував пенальті, призначений за порушення правил з боку Василя Березуцького (захисник ЦСКА отримав червону картку), а підвів підсумок Юсупов— 4:1.

Латвійський півзахисник ЦСКА Олександр Цауня в заявку на матч не потрапив.

"Зеніт" взяв у армійців реванш за поразку у фіналі Кубка Росії-2002 (0:2).

ЦСКА залишається найкращим клубом в історії розіграшу Кубка Росії. Армійці вигравали трофей 7 разів (останній раз — в 2013-му). У "Локомотива" — 6 кубків (перемагали у минулому році), у "Спартака" і "Зеніта" — по три, у "Динамо", "Рубін", "Ростова" і "Терека" — по одному.