Гра завершилася в дебюті четвертого овертайму, тобто команди провели повних шість періодів, за які завдали в цілому 127 кидків. Перемогу у матчі здобули хокеїсти ТХК (3:2), вони ж і ведуть в серії (2-0).

Кінець мукам у другій зустрічі суперників поклав гол Микити Бондарєва. Секундомір табло до того моменту відрахував з початку гри 120 хвилин 23 секунди.

Попередній рекорд по тривалості окремо взятого матчу в російському хокеї належав "Іжсталі" і "Південного Уралу", які провели на майданчику 119 хвилин і 10 секунд в матчі плей-офф ВХЛ сезону-2009/10. Щоправда, суперники так і не дотягнули до рекорду КХЛ празького "Лева" і донецького "Донбасу", які у сезоні-2013/14 в Празі закінчили грати на позначці 126 хвилин 14 секунд. Однак до російського хокею чеський та український клуб мали все-таки непряме відношення.