Донецький "Шахтар" приймав "Севілью" на стадіоні "Арена Львів" і пропустив вже на 6-й хвилині після удару Витоло. Однак "гірникам" вдалося переломити хід гри: ще в середині тайму рахунок зрівняв Марлос, а на 35-й хвилині Тарас Степаненко вивів український клуб вперед— 2:1.

Мінімальна перевага "Шахтар" утримував до 82-ї хвилини, поки не отримав у свої ворота пенальті, точно реалізований Кевіном Гамейро— 2:2.

"Вільярреал" приймав "Ліверпуль". Обидві команди більше намагалися не дати розбігтися один одному і тільки під кінець матчу пішла більш відкрита гра. У кінцівці, коли йшов вже доданий арбітром час англійський клуб несподівано провалився і дозволив забити іспанській команді найважливіший гол, автором якого став Адріан— 1:0.

Матчі-відповіді півфіналу Ліги Європи пройдуть 5 травня в Севільї і Ліверпулі.