Омичи зуміли зрівняти рахунок у серії поступаючись 1-3. Дві перемогу поспіль дозволили команді Євгена Корноухова повернути серію додому на вирішальний матч протистояння і почав його "Авангард" успішно, відкривши рахунок на 13-й хвилині після кидка Олександра Пережогіна.

Але на початку другого періоду Сергій Соїн зумів пробити Домініка Фурха в перший раз, а в середині зустрічі воротар "Авангарду" не зумів впоратися з нескладних кистьовим від Максима Майорова.

Зрівняти рахунок "Авангард" так і не зумів і, зазнавши поразки 1:2, програв всю серію (3-4). У фіналі Східної конференції команда Ігоря Захаркіна тепер зустрінеться з магнітогорським "Металургом", а на "Заході" очікується спір армійських клубів з Москви і Санкт-Петербурга.