"Мансіті" в першому матчі на виїзді добився хорошого зачепила, вигравши в Києві 3:1. І вдома "городяни" в першому таймі виглядали як-то якось мляво. Динамівці володіли ініціативою, регулярно закидали м'яч у штрафну, але без небезпечних моментів.

Після перерви господарі поля заграли швидше, стали створювати моменти, а найреальніший був на кінець години у Наваса, удар якого прийняла на себе штанга. Непоганий момент був у Яя Туре, а кияни могли відзначитися, коли на ударній позиції опинився Ярмоленко.

Тим не менш, голів команди в цей вечір так і не забили і за сумою двох матчів "Манчестер Сіті" впевнено вийшов у 1/4. До речі, це буде перший в історії "городян" чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Більш наполегливою протистояння вийшло в Мадриді, де "Атлетіко" приймав голландський ПСВ. Перша очна зустріч в Ейндховені успіху нікому не принесла (0:0). У другому матчі команди також не забили голів ні в основний, ні в додатковий.

Настала черга серії 11-метрових і тут футболісти розійшлися не на жарт, реалізувавши без промаху перші 14 ударів. Потім "до точки" підійшов Лусіано Нарсинх, замінив тільки на 118-й хвилині досвідченого де Йонга і виявився тим самим слабким ланкою в ПСВ — поперечина. Бив слідом Хуанфан свого шансу не втратив і вивів "Атлетіко" у чвертьфінал— 8:7.