"Піттсбург" програв у серії першого раунду "Коламбус Блю Джекетс" лише один матч, а тепер завершив серію впевненою перемогою на своєму льоду з рахунком 5:2. "Пінгвіни" швидко домоглися комфортної переваги — першу шайбу закинув Філ Кессел, потім дубль оформив Брайан Раст. Голи Вільяма Карлссона і Буна Дженнера на деякий час повернули інтригу, але в третьому періоді господарі льоду відновили свою перевагу в два голи завдяки шайбам Сідні Кросбі і Скотта Вілсона.

Євген Малкін очками відзначився відразу в трьох гольових атаках команди і тепер на його рахунку 11 (2 9) очок і це наразі найкращий результат серед бомбардирів у поточному розіграші Кубка Стенлі. Додамо, що російський форвард "Піттсбурга" набирав очки у всіх п'яти матчах плей-офф.

Вийшов у чвертьфінал і "Нешвілл Предаторз", начисто переграв "Чикаго Блекхоукс" — це поки головна сенсація плей-офф. Крапку в протистоянні була поставлена цієї ночі на льоду Нешвілла, де "хижаки" здобули перемогу з рахунком 4:1.

"Едмонтон Ойлерс" у рідних стінах вирвав перемогу у "Сан-Хосе Шаркс" і вийшов вперед у серії 3-2. "Нафтовики" повели в рахунку за підсумками першої двадцятихвилинки після кидка Патріка Маруна. Гості за рахунок трьох шайб у другій третині матчу отримали комфортну перевагу 3:1, але в третьому періоді господарі льоду зуміли відігратися завдяки голам Марка Летестю і Оскара Клефбома. В овертаймі, який тривав до 19-ї хвилини, крапку поставив Девід Деарне— 4:3.

"Монреаль Канадієнс" двічі вів у рахунку вдома з "Нью-Йорк Рейнджерс", але в підсумку поступився в овертаймі — 2:3. Такий же рахунок в серії, де веде "Рейнджерс".