"Салават" вдома вирвав перемогу над омським "Авангардом" за три хвилини з невеликим до фінальної сирени, коли цілі досяг кидок шведського легіонера уфімцев Лінуса Марка — 2:1. Рахунок в серії став 3-1 на користь команди Ігоря Захаркіна і тепер клуб з столиці Башкирії відокремлює від півфіналу турніру-всього одна перемога. Це може статися вже в Омську 16 березня.

У Новосибірську хокеїсти місцевої "Сибіру" весь матч наздоганяли "Магнітку". Спершу вони відігралися з 0:2, а за півхвилини до закінчення третього періоду Калле Риддервалль зумів перевести гру в овертайм— 3:3.

Втім, довго цей самий овертайм не протривав: з його початку пройшло всього 52 секунди і Сергій Мозякин кистьовим кидком поставив крапку в матчі — 4:3. Заодно форвард "Металурга" набрав 900-е очко в чемпіонатах Росії. В історії російського хокею — це неперевершений результат.

Єдине, що залишилося до кінця незрозумілим — обставини, при яких "Магнітка" закинула переможну шайбу. Господарі льоду сигналізували арбітрам, що у суперника на льоду було шість польових гравців. Особливо себе від цього був воротар "Сибіру" Олександр Салак, якому тепер загрожує дискваліфікація до п'яти матчів. Після гри головні судді Роман Гофман і латвієць Андріс Ансонс занесли в протокол факт "фізичного впливу на суддів з боку чеського голкіпера (див. відео).

Як би те ні було, але рахунок у серії також став 3-1 на користь "Металурга". Післязавтра команда Ильт Воробйова має всі шанси завершити це протистояння на свою користь на своєму льоду.