Московські армійці не пропустили нагоди завершити серію вдома, взявши верх над нижегородським "Торпедо" з рахунком 3:1.

Нехай гості швидко відкрили рахунок у цьому поєдинку: на 4-й хвилині відзначився В'ячеслав Кулемін, через десять хвилин рахунок вже був рівним — у ЦСКА голом відзначився Симон Яльмарссон. Він же в середині третього періоду в меншості зробив рахунок 3:1 (трохи раніше у армійців шайбу закинув Роман Любимов), на що торпедівці відповіли голом у більшості Каспара Даугавіньша за шість хвилин до фінальної сирени.

Всі зусилля команди Петериса Скудри врятувати ситуацію і привезти серію в Нижній — успіхом не увінчалися. ЦСКА виграв четвертий матч серії і продовжує боротьбу за головний трофей ліги.

Каспар Даугавиньш в останньому матчі сезону провів на льоду 19 хвилин. Цей гол став для нього третім в плей-офф, а всього в 11 іграх тут він набрав 5 очок — третій показник в команді. У регулярному сезоні латвійський легіонер торпедівців виявився кращим бомбардиром команди з 35 очками в 44 матчах і кращим снйпером (14 голів). Ще вісім ігор Каспар провів на початку сезону за московське "Динамо" (1 гол і 3 передачі), звідки потім і опинився в "Торпедо".

В іншому протистоянні вперед вийшов пітерський СКА, який здолав сьогодні в гостях московське "Динамо" — 4:1. Чинний володар Кубка Гагаріна знову грав без Іллі Ковальчука і зберіг традицію — перемагати без свого екс-капітана. Тепер СКА веде в серії 3-2 і наступний матч проведе на своєму майданчику в Санкт-Петербурзі 17 березня.