Спартаківці не залишили шансів "Даугавпілсу" на своєму полі, правда, повністю зняли всі питання щодо результату зустрічі тільки в самому кінці матчу, коли забили ще два м'ячі і виграли — 3:0. Тут відзначився Дублем Елвіс Стуглис.

У новому столичному дербі між футболістами РФШ і "Метти" сильнішим виявився дебютант вищої ліги — 3:2. І тут трапився дубль, який оформив гравець РФШ Райвіс Юрковскис.

Ще один новачок вирслиги — ФК "Рига" — приймав у... Юрмалі "Єлгаву". Амбітний дебютант ледь не відсвяткував першу перемогу над одним з фаворитів сезону, втративши три очки вже в доданий арбітром час. Команду Віталій Астаф'єва від поразки врятував Данило Турків— 1:1.

Закривало другий тур курземська дербі. Інтрига в матчі була, гра сподобалася. Якщо в першому таймі домінували "жовто-сині" (на 21-й хвилині вони відкрили рахунок після симпатичною триходівки Муечи — Речицький — Тиденберг), то другий почався для господарів поля з втрати Синельникова, який отримав другу жовту.

Щоправда, навіть у меншості "Вентспілс" зумів забити ще раз: м'яч після удару Муечи потрапив у поперечину, добивання Тиденберга також довелося хрестовину, але кіпер лиепайчан Дорошів, намагаючись вибити м'яч, заніс його за лінію воріт— 2:0.

До речі, Едуард Тиденберг у перших двох турах чемпіонату забив три м'ячі і вийшов в лідери гонки бомбардирів. А у "Лієпаї" в останні півгодини знайшовся свій герой — досвідчений Оскар Клявся. Спершу колишній захисник національної збірної замкнув простріл Камеша на кінець години гри, потім його удар в середині тайму витягнув воротар "Вентспілса" Уваренко. Тим не менш, за п'ять хвилин до фінального свистка Клявся опинився в потрібному місці після розіграшу стандарту та зрівняв результат. Бойова нічия— 2:2.