Матч у Ризі розпочався з обопільних атак без явної переваги однієї з сторін. Ще в середині другої 10-хвилинки гості завдяки блискучій грі Роналда Кларка вели "3". Однак у Вефу знайшовся контраргумент — вийшов з лавці Ентоні Майлс кількома перехопленнями і точними кидками надав імпульс буксующему нападу рижан і на перерву чемпіон Латвії пішов, маючи відчутну перевагу— 46:33.

У третій чверті баскетболісти Вефу збільшили відрив до "16", але у фінальній 10-хвилинці клуб з Лоймаа зуміли скоротити відставання до "-5" (73:78). Тут важливий м'яч, забравши відскік, забив центровий рижан Мартіньш Мейерс. Після чого господарі зробили потужне прискорення, а "бізони" збилися на точні триочкові кидки, які виконували до того ж досить складних ситуацій.

У підсумку ВЕФ здобув восьму перемогу в чемпіонаті (83:73), обійшов "Байзонс" в турнірній таблиці і піднявся на 11 місце.

Найрезультативнішим гравцем у складі переможців став Мартіньш Мейерс, який за 18 хвилин ігрового часу зумів офрормить дабл-дабл (21 очко і 10 підбирань).

Відзначилися вчора своїм внеском у перемогу та інші латвійські баскетболісти, які виступають Єдиній Лізі-ВТБ. Каспар Берзіньш і Яніс Тімма допомогли пітерському "Зеніту" обіграти на виїзді "Астану" — 93:71. Тімма за 27 хвилин ігрового часу приніс в скарбничку російської команди 16 очок (другий показник), а також зробив 5 підбирань, 4 перехоплення і роздав 3 результативних передачі. Берзіньш за 19 хвилин набрав 2 очки, зробив 7 підбирань і зробив 3 передачі. "Зеніт" з 15 перемогами в 19 матчах входить у лідируючу групу турніру.