Перша гра в Англії голів не принесла, а на стадіоні "Сантьяго Бернабеу" все вирішив єдиний автогол, забитий півзахисник "Мансіті" Фернандо. Сталося це на 20-й хвилині матчу, коли по воротах гостей наносив удар Гарет Бейл, а м'яч рикошетом від бразильця залетів у ворота Джо Харта.

У кінцівці першого тайму момент був у "Манчестера": м'яч після пострілу Фернандіньо з лінії штрафного влучив у штангу.

Після перерви футболісти "Реала" так і не дозволили супернику забити рятівний гол, втім, і самі цього не зробили— 1:0.

Таким чином, Зінедін Зідан вивів "Реал" у фінал Ліги чемпіонів в перший же рік роботи на посаді головного тренера. Тепер 28 травня в Мілані на "Сан-Сіро" у вирішальному матчі турніру зіграють мадридські клуби "Реал" і "Атлетико". Цікаво, що ці ж клуби зустрічалися у фіналі ЛЧ два роки тому і тоді перемога в драматичному поєдинку залишилася за "Королівським клубом" (4:1-д. в.).