Перша гра в Італії почалася з того, що "Баварія" повела 2:0, а потім пропустила два м'ячі і поїхала додому з результативною нічиєю — 2:2. У Мюнхені "Ювентус" відразу взяв бика за роги і вже сам відкрив рахунок на 5-й хвилині: відзначився Поль Погба— 0:1.

На 28-й хвилині матчу "Альянц-Арена" принишкла: Мората поодинці протягнув м'яч ледь чи не через все поле, попутно обігруючи всіх зустрічалися на шляху суперників, а потім зробив точну передачу в штрафну набігаючому Хуану Куадрадо— 0:2!

В самому кінці тайму Куадрадо міг забити і третій м'яч, але Мануель Нойєр якимось дивом встиг зреагувати і перевести м'яча у стійку. До цього ще варто додати, що суддівська бригада зі Швеції на чолі з Юнасом Ерікссоном не зарахувала чистий гол "Ювентуса" після помилки Нойєра, помилково зафіксувавши поза грою.

За весь перший тайм у "Баварії" був єдиний гольовий момент, не використаний Левандовскі (відмінно зіграв Воротар). Загалом, можна було сказати наступне: "Ювентус" просто "розкатав" суперника і ще добре, що чемпіон Німеччини відбувся лише двома пропущеними м'ячами.

Дебют другого тайму також залишився за гостями. На 57-й хвилині зобов'язаний був забивати Мората.

Італійський клуб продовжував виглядати набагато симпатичніше німецької команди, поки не настала 73-й хвилина. Роберт Левандовскі зміг у штрафному відкритися на передачу Дугласа Кости і головою вколотив м'яч під поперечину— 1:2.

Останні хвилини основного часу пройшли виключно у штрафному "бьянконері" і ледь почалося доданий арбітром час, як досвідчений Томас Мюллер забив гол, який нагадав перший м'яч своєї команди. Тільки передачу тепер зробив Відаль — 2:2 і фантастичний футбол на "Альянц-Арені" плавно перетік у додаткові півгодини.

На кінець сотої хвилини матчу наставник мюнхенців Гвардіола поміняв втомленого Рібері і випустив Тьяго Алькантру. Саме цьому бразильцеві з іспанським паспортом вдалося завдати виявився вирішальним удару по воротах Буффона. Сталося це на 108-й хвилині гри, коли "Баварія" здорово розіграла комбінацію перед штрафної суперника, а Алькантру відіграв у стінку з Мюллером і завдав невідпорного удару— 3:2.

А через дві хвилини блискуче зіграв ще один, який вийшов на заміну гравець "Баварії" — 19-річний француз Кінгслі Коман. Зі своєї половини поля втік в контратаку, увійшов у штрафний майданчик і невідпорно пробив у дальній кут— 4:2.

Отримавши такий удар, "Ювентус", звичайно, спробував щось зробити і навіть створив два по-справжньому гольових моменти. Однак точності в завершенні атак італійській команді не вистачило. В одному епізоді Нойєр по-волейбольному відбив удар Манджукіча, а Туран явно схибив на добиванні, запустивши м'яч у небеса. В іншому явно поспішив з ударом Стураро.

Таким чином, "Баварія" продовжує свою вражаючу серію в Лізі чемпіонів, коли починаючи з 2012 року незмінно доходить до півфіналу головного єврокубка (в 2013-му ще й виграла турнір — Прим.). А адже минулорічний фіналіст Ліги чемпіонів — "Ювентус" — був у кроці від півфіналу...

Іншим чвертьфіналістом стала "Барселона". Але тут ніяких сюрпризів якось і не очікувалося. Після 2:0 в гостях з "Арсеналом", "синьо-гранатові" впевнено розібралися з "канонірами" і вдома — 3:1. Голи забили всі лідери "Барси": Неймар, Суарес і Мессі.

Раніше в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА пройшли мадридські "Реал" і "Атлетико", німецький "Вольфсбург", паризький ПСЖ, лісабонська "Бенфіка" і англійський "Манчестер Сіті". Жеребкування наступної стадії турніру пройде 18 березня в швейцарському Ньоні, а перші матчі відбудуться 5-6 квітня, відповіді — 12-13 квітня.

Ліга чемпіонів-2015/16. 1/8 фіналу (матчі-відповіді):

Баварія Німеччина — Ювентус Італія 4:2-дод. вр. (0:2, 2:0, 0:0, 2:0)
Голи: Левандовський (73), Мюллер (90 1), Алькантара (108), Коман (110) — Погба (5), Куадрадо (28).

Баварія: Нойер, Лам, Бенатов (Бернат, 46), Алаба, Дуглас Коста, Хабі Алонсо (Коман, 60), Відаль, Киммих, Рібері (Алькантара, 101), Левандовскі, Мюллер.

Ювентус: Буффон, Бардзальї, Бонуччі, Евра, Алекс Сандро, Погба, Хедіра (Стураро, 68), Ернанес, Куадрадо (Перейра, 89), Ліхтштайнер, Мората (Манджукіч, 72).

Попередження: Хедіра (29), Мората (38), Киммих (43), Відаль (48), Ліхтштайнер (48), Левандовскі (51), Бонуччі (53), Куадрадо (71), Перейра (103), Алькантара (109), Бернат (112), Стураро (112).
Перший матч— 2:2

Барселона Іспанія — Арсенал Англія 3:1 (1:0)
Голи: Неймар (18), Суарес (65), Мессі (88) — Ель-Ненни (51)

Барселона: тер Стеген, Матьє, Альба, Дані Алвес, Бускетс, Ракітіч (Туран, 77), Маскерано, Іньєста (Серджи Роберто, 72), Неймар, Мессі, Суарес.

Арсенал: Віспини, Габріел, Монреаль, Бельерин, Косьельні, Фламіні (Коклен, 45), Ель-Ненни, Озіл, Санчес, Уелбек (Уолкотт, 73), Ивоби (Жиру, 72).

Попередження: Фламіні (32), Габріела (35), Санчес (50), Туран (79), Жиру (85).