У складі борисівського клубу на поле вийшов захисник збірної Латвії Каспар Дубра. БАТЕ почав гру здорово і вже на 5-й хвилині відкрив рахунок, а потім один за іншим стали слідувати провали в обороні. Один з них завершився призначенням 11-метрового і рахунок результат зрівнявся— 1:1.

Після перерви БАТЕ втілив свою перевагу вже у два голи і знову не втримав переваги. Спершу динамівцям вдалося відіграти один м'яч на 87-й хвилині, а коли йшла третя додана арбітром хвилина гості зрівняли результат — 3:3 (див. нижче відеоогляд).

БАТЕ — Динамо Мн

Дубра провів на полі всі 90 хвилин, БАТЕ залишається лідером чемпіонату з 10 очками, але тепер борисовський клуб догнала "Ислочь".

У шотландській прем'єр-лізі "Гамільтон" продовжує боротися за виживання і у 34-му турі став на крок ближче до збереження місця в еліті шотландського футболу, обігравши на виїзді "Данді Юнайтед" — 3:1 (відеоогляд гри див.тут). До складу "Гамільтона" в цій грі знову повернувся латвійський захисник Антон Куракін, який провів на полі від дзвінка до дзвінка.

Ну а капітан збірної Латвії Каспар Горкш у складі празької "Дукли" вийшов на поле вчора проти "Злін". Господарі поля двічі вели в рахунку, але партнери Горкша обидва рази зрівнювали рахунок, причому забили другий м'яч за хвилину до закінчення основного часу гри— 2:2.

Латвійський захисник провів на полі всі 90 хвилин і заробив жовту картку. "Дукла" набрала 30 очок і зберігає 9 місце в конкуренції 16 команд. "Пршибрам" без залишився в запасі Валерія Шабали в 26-му турі чемпіонату Чехії зазнав поразки в Брно (0:2) і з 24 очками посідає 14 місце.