Беззаперечного аутсайдера турніру з Грузії очолює зараз латвійський фахівець Микола Мазур, в минулому році очолював ВЕФ. "Віта" поки що не здобула жодної перемоги і ніщо не віщувало, що ця невесела серія команди Мазура перерветься саме сьогодні.

Дива в результаті не відбулося, про що говорить підсумковий рахунок — 99:59 на користь чемпіона Латвії. Більше всіх очок в скарбничку господарів майданчика приніс форвард Яніс Берзіньш (19) і американський захисник Джошуа Бостич (17), який реалізував 5 з 6 триочкових кидків. До речі, рижани сьогодні дуже добре кидали з-за дуги, потрапивши 16 разів (44%).

Після цього успіху ВЕФ відокремлює від 9-го місця в таблиці всього одна перемога, правда, від зони плей-офф відставання набагато серйозніше.

У матчі між лідером турніру ЦСКА і пітерським "Зенітом" армійцям лише в кінцівці гри вдалося вирвати перемогу — 86:82. У складі "Зеніту" хороший матч провели латвійські легіонери Каспар Берзіньш і Яніс Тімма, які на двих принесли в скарбничку пітерської команди 31 очко. Берзіньш набрав за 22,5 хвилини 14 пунктів, а також зробив 5 підбирань, 1 блок-шот і віддав результативну передачу. Тімма майже за півгодини ігрового часу відзначився 17 очками, 8 підбираннями, 1 передачею та 1 перехопленням. Кращим у складі "Зеніту" в цей вечір грав тільки американський захисник Райна Тулсон (22 очки), а у ЦСКА здорово виглядали француз Нандо де Коло (26) і серб Мілош Теодосич (20).