Лідер першості, юрмальский "Спартак" приймав на своєму полі РФШ і забив дебютанту вирслиги по м'ячу в кожному таймі. До перерви це зробив Андрій Кирилін, а під кінець зустрічі перемогу господарів закріпила зв'язка двох тезок — Євген Іванов пройшов по флангу зліва, зробив точну передачу, а Євген Козачок її замкнув — 2:0. Це вже третя перемога спартаківців поспіль і всі вони здобуті без пропущених м'ячів.

Третій "сухий" матч провів і переслідує "червоно-білих" "Вентспілс". "Жовто-сині" організували вдома в ворота "Метти" також по голу в кожному таймі, а їх авторами став Гірт Карлсон. Тепер в активі 34-річного форварда шість м'ячів, і він очолив гонку бомбардирів чемпіонату.

Чинний чемпіон країни "Лієпая" приймала "Ригу" і в присутності відомого земляка, баскетболіста НБА Кристапа Порзиньгиса, завдав гостям поразка — 3:0. Це перше фіаско ризького клубу при новому головному тренері Дмитра Хомухе, а також і перші пропущені м'ячі, та ще відразу три.

У лиепайчан двічі відзначився вперше вийшов в основному складі в цьому сезоні Едгар Гаурач, а перший гол в цьому матчі вже через 35 секунд після початку гри забив Давис Икауниекс.

Нарешті вдалося перервати свою чорну серію з трьох поразок і чотирьох безвиграшних матчів футболістам "Єлгаві". Команда Віталія Астаф'єва, щоправда, в першому таймі виявилася спочатку в ролі відіграються сторони проти аутсайдера турніру "Даугавпілса", але дуже швидко зуміла не тільки відновити рівновагу, але і вийти вперед. У другому таймі білоруський легіонер елгавчан Владислав Климович оформив дубль і встановив остаточний результат— 3:1.