В елітній групі змагання проводилися на 1 км плавання і 5 км бігу. У чоловіків після плавання лідирував литовський спортсмен Тадас Серейка, але в бігу скласти конкуренцію 17-річному Савелію Сухаревскому ні в кого не вийшло. У підсумку Сухаревський зайняв перше місце, а друге і третє залишилися за литовцями Титасом Пумпутисом і Мартынасом Тинфавичюсом. Переможцю вони програли півхвилини і 50 секунд відповідно.

У жінок сильніше виявилася плавчиха збірної Латвії Олена Рибакова. На водній доріжці вона створила собі солідний заділ, але і в бігу, між іншим, показала найкращий час. Найближчу суперницю — Аліку Шкарстане — Рибакова випередила по сумі дистанцій майже на півтори хвилини. Третє місце у Еліни Санде Заку.