Юрмальский "Спартак" у першому півфіналі проти БФЦ "Даугавпілс" домігся мінімальної перемоги (1:0), з таким же рахунком команда під керівництвом білоруського Олега Кубарєва виграла і поєдинок сьогодні. Долю зустрічі вирішив єдиний гол, забитий у середині другого тайму Євгеном Козачком.

Це перший фінал Кубка країни для юрмальській команди, який дозволив їй достроково оформити участь в єврокубках. У минулому році спартаківці успішно дебютували в Лізі Європи, вибивши у першому кваліфікаційному раунді чорногорську "Будучность" (3:1, 0:0), правда, потім поступилися дорогу сербської "Войводине" (0:3, 1:1).

Другим фіналістом Кубка Латвії-2016 став чинний володар трофею — "Елгава". Команда Віталія Астаф'єва поступилася у першому півфіналі на своєму полі "Вентспилсу", однак сьогодні зуміла компенсувати ту невдачу двома голами на виїзді (на початку другого тайму відзначився Вадим Жульов, а на кінець години гри закріпив перевагу гостей Гліб Клюшкин).

Рахунок 2:0 не змінився до фінального свистка, і "Елгава" третій рік поспіль зіграє у фіналі Кубка країни. Більш того, елгавская команда має всі шанси оформити переможний хет-трик у цьому турнірі і повторити досягнення ризького "Сконто" (2000-2002) і "Вентспілса" (2003-2005), в активі яких також по три перемоги поспіль у Кубку Латвії.