Перемогу здобула фінська біатлоністка Кайса Майкарайнен, яка випередила на три секунди чешку Габріелу Соукалову і це з урахуванням того, що представниця Суомі бігла ще штрафне коло. Третє місце сьогодні зайняла норвежка Березня Олсбю, що програла Макарайнен майже п'ять секунд.

Латвійська "стріляюча лижниця" Байба Бендика допустила на вогневих рубежах по одному промаху і показала в підсумку 37-й результат (закінчили дистанцію 79 учасниць), що дозволило їй кваліфікуватися в гонку переслідування, яка відбудеться післязавтра, 19 березня.

Незважаючи на сьогоднішню поразку в Ханти-Мансійську Габріела Соукалова виграла загальний залік у спринті за підсумками сезону і завоювала Малий кришталевий глобус. Бендика посіла в цій номінації 38 загальне місце.

Біатлон. Кубок світу-2016. 9-й етап. Ханти-Мансійськ (17 березня). Жінки. Спринт. 7,5 км:

1. Кайса Макарайнен (Фінляндія) — 20.42,3 (1 штрафне коло).
2. Габріела Соукалова (Чехія) — відставання 3,1 (0).