"В кінці сезону Red Bull надасть місце в команді Максу Ферстаппену, і він, швидше за все, займе місце Квята. Це стало ясно на початку сезону. Джерела стверджують, що рішення вже прийнято. Він (Ферстаппен) більш класний гонщик, ніж Квят", — заявив Аллен.

На етапі Гран-прі "Формули-1" в Сочі (1 травня) Квят спровокував аварію, в результаті якої німецький гонщик Себастьян Феттель зійшов з дистанції. Росіянин зайняв 15-е місце в гонці.

У поточному сезоні 22-річний Квят на етапах чемпіонату "Формули-1" один раз потрапив на подіум (посів третє місце на Гран-прі Китаю), а в загальному заліку росіянин займає 8-е місце.

18-річний Макс Ферстаппен виступає за команду Toro Rosso. Найвище місце гонщика в поточному сезоні — шосте на Гран-прі Бахрейну, а в Сочі він фінішував 19-м У загальному заліку голландець знаходиться на 10-му місці. Батько Макса — Йос Ферстапен — також був відомим у минулому гонщиком "Формули-1", де виступав з 1994 по 2003 роки.