Вигравши сьогоднішній пасьют німець Симон Шемп, який пішов на дистанцію другим через секунду після австрійця Юліана Еберхарда. Причому Шемпу не завадили навіть три штрафних кола і він у підсумку "привіз" на фініші норвежцю Йоханнесу Бо 8,5 секунд. Третє місце посів ще один представник Німеччини Ерік Лессер.

Латвійський біатлоніст Андрій Расторгуєв стартував дев'ятим через хвилину і шість секунд після Еберхарда. Перших два вогневих рубежі Андрій пройшов чисто і піднявся на восьме місце, але одному промаху на двох стрільбах в стійці відкинули його на підсумкове 13 місце. Шемпу Расторугев сьогодні програв 1 хвилину 21 секунду.

Володарем Кубка світу-2015/16 за підсумками гонок переслідування в цьому сезоні ще до етапу в Ханти-Мансійську став француз Мартен Фуркад. А друге місце зайняв тут росіянин Антон Шипулін, який сьогодні фінішував лише 25-м. Цей невисокий результат Шипуліна дозволив норвежцю Йоханнесу Бо випередити росіянина в загальному заліку Кубка світу. До закінчення сезону залишилася лише одна гонка — завтра в Ханти-Мансійську намічений мас-старт.

Біатлон. Кубок світу-2016. Ханти-Мансійськ (19 березня). Чоловіки. Пасьют. 12,5 км:

1 (2-у спринті). Симон Шемп (Німеччина) — 33.27,8 (3 штрафних кола).
2 (7). Йоханнес Бо (Норвегія) — відставання 8,5 (1).