Кубок Балтії з футзалу проводиться з 2008 року. Чотири перших розіграшу володарем трофею ставала збірна Латвії. В 2015-му на турнір єдиний раз була запрошена збірна Фінляндії, яка і тоді і посіла перше місце. У минулому році турнір брала Єлгава, а кращою знову стала збірна Латвії, ставши п'ятиразовим чемпіоном.

Цього разу турнір проходив у Шяуляе. Підготовку до турніру латвійська збірна початку 4 грудня. У заявку на турнір були включені дев'ять гравців чемпіона Латвії ризького "Никарса" (Неретс, Сень, Єрофєєв, Матюшенко, Аванесов, Я. Пастарс, Алексєєв, Страздыньш, Икстенс), два представника РАБА (Бондарс, Херцберг), по одному — з "Бейтара" (К. Забаровский), ФК "Петров" (Бабрис) і ТФК "Резекне" (Агулс).

У стартовому матчі турніру збірні Литви та Естонії зіграли внічию — 2:2. На наступний день латвійська збірна взяла верх над естонцями з рахунком 3:2 (1:1). у Латвії два голи забив Єрофєєв (на 16-й і 22-й хвилинах), а переможний — капітан Алексєєв (на 28-й). У естонців голи забивали Григор'єв і Антонов.

Днем пізніше, у матчі проти литовецев дебютували за збірну Агулс і Бабрис. У вирішальній зустрічі гостей для першого місця влаштовувала і нічия, тоді як господарям потрібна була тільки перемога. Після першого тайму збірна Литви вела 1:0, на 22-й хвилині Єрофєєв зрівняв результат, але суперник забив ще двічі. Наприкінці Икстенс скоротив відставання до 2:3, але не вдалося відігратися.

Таким чином, збірна Литви набрала 4 очки і вперше стала володарем Кубка Балтії з футзалу. У Латвії — 3 очки і друге місце, у Естонії — одне очко.