У стартовому поєдинку фіналу "Никарс" вдома розгромив претендента на титул з рахунком 9:0, у другому в Спуньциемсе — 6:1. Третій матч, що відбувся 30 квітня у столичному Олімпійському центрі, став найбільш напруженим у всій серії.

Більшу частину першого тайму футболісти "Бейтара" прагнули ні в чому не поступатися чемпіону. Аванесов вивів господарів вперед на 8-й хвилині, але вісьмома хвилинами пізніше екс-никарсовец Андрій Шустров відновив рівність— 1:1.

І все ж на перерву команда Орландо Дуарте пішла лідером. Вдруге "Никарс" повів у рахунку після удару Максима Сеня — 2:1. Незабаром після початку другого тайму Сень був видалений. А на 27-й хвилині "Бейтар" знову вирівняв ситуацію на майданчику: Володимир Терен змінив цифри 2:2. Після чого забивали лише господарі. Третій гол забив Оскар Икстенс, потім два поспіль — Артем Колесников, підвів підсумок Юрій Архипов-Прокоф'єв— 6:2.

Таким чином, "Никарс" дев'ятий сезон поспіль виграє золото чемпіонату Латвії. Команда давно вже є найтитулованішою в Латвії, з кожним новим сезоном все покращуючи своє досягнення.

У сезоні, що завершився "Никарс" на попередньому етапі здобув 13 перемог і один раз зіграв внічию (проти ФК "Петров" — 3:3), а в плей-офф додав ще вісім перемог (при одній поразці в серії пенальті) — у чвертьфіналі був пройдений РОТІ (серія 2-0), у півфіналі — РАБА (3-1), у фіналі — "Бейтар" (3-0). Для порівняння: у сезоні-14/15 "никарсовцы" здобули перемоги в усіх матчах першості, чого нікому раніше в Латвії ніколи не вдавалося.

А "Бейтар" під керівництвом Михайла Корнатовського і Михайла Бусела в дебютний для себе сезон у вищій лізі з футзалу сходу дістався до срібних нагород. Нагадаємо, що в серії за 3-е місце ризька РАБА перевершила "Даугавпілс" (2-1) і отримала в нагороду бронзові медалі.

Кращим бомбардиром сезону став Максим Сень. Універсал з "Никарса" забив у сумі за підсумками попереднього етапу та плей-офф рівно 50 голів, набагато відірвавшись від інших.

Нинішній сезон став 19-м в історії національних першостей Латвії. Перший чемпіонат був проведений в сезоні 97/98, тоді золоті медалі виграв даугавпілський "Спідвей". З тих пір всі інші титули брали тільки ризькі команди. Крім дев'ятикратного чемпіона "Никарса" (2008-2016) чемпіонами Латвії ставали такі команди, як СЕРП (1999 рік), "Лідо" (2000), ФК поліції (2001, 2002), ОМА (2003), "Бугрофф" (2004), РАБА (2005, 2006) і "Кіммел" (2007).

Також варто відзначити, що фінал Кубка Латвії "Никарс" — ТФК "Резекне/Транс", який повинен був відбутися 24 квітня, в результаті відкладено на початок наступного сезону. Це пов'язано з тим, що головний тренер резекнеского клубу Віталій Восканс в ці дні разом з юніорської збірної Латвії знаходиться в Сочі на Спартакіаді.

Фінал

НИКАРС — Бейтар 6:2 (2:1)

Голи: Аванесов 8, Сень 19, Икстенс 29, Колесніков 31, 37, Архипов-Прокоф'єв 39 — Шустров 16, Терен 27.

Вилучення: Сень 23 (Никарс).

Підсумок серії: 3-0 на користь "Никарса".

Бомбардири чемпіонату (попередній етап плей-офф): Сень (Никарс) — 50, Колесников (Никарс) — 24, Едерсон (РАБА) — 22, Диаквнишвили (Никарс) — 19, Атаманюков (Даугавпілс) — 16, Алексєєв (Никарс) — 15, Кравченко (Монарх), Чистяков (Нью-Проджект) — за 14...