У заключній грі сезону "енергетики" зустрічалися з празькою "Славією" та ударно провели першу 20-хвилинку, в якій закинули чотири сухі шайби. Один з голів виявився на рахунку латвійського захисника.

Щоправда, у другій 20-хвилинці ситуація на майданчику кардинально змінилася і вже чотири голи поспіль забили хокеїсти "Славії". Буквально перед перервою "Енергія" знову вийшла вперед, успішно розігравши більшість, але в завершальній третині пропустила ще дві шайби і поступилася— 5:6.

Можливо, в цій грі гравцям "Енергії" вже бракувало мотивації, оскільки завдання — залишитися у вищій лізі чеського хокею — вони виконали ще в минулій грі.

За підсумками регулярного сезону клуб з Карлових Вар посів останнє 14 місце, проте в боротьбі за виживання зумів захистити своє місце під сонцем.

Екабс Редліх в останньому матчі сезону провів на льоду 15 хвилин з чвертю, завдав два кидки і заробив негативний коефіцієнт корисності "-1". У 10 матчах втішного турніру він закинув дві шайби, а в 21 грі регулярного чемпіонату віддав дві передачі. Починав сезон Редліх-середній (в ризькому "Динамо" грають його старший брат Кришьянис і молодший Мікеліс — Прим.) у "Хомутові", за який встиг провести 11 матчів і відзначився результативною передачею.