"Редінг" у 37-му турі чемпіонату в англійському дивізіоні Championship, гостював у віце-лідера турніру "Брайтона". Ракель не потрапив в основний склад і вийшов на поле лише за десять хвилин до фінального свистка, коли його команда поступалася 0:1. У відведений йому на полі латвійський форвард нічого видатного не встиг зробити.

Це була друга поспіль поразка "Редінга" в чемпіонаті і вже в третьому матчі поспіль "роялс" не можуть здобути перемоги. З 44 очками клуб Ракеля опустився на 15 місце в конкуренції 24 команд.

У Чехії пройшов матч 1/4 фіналу Кубка країни. Празької "Дуклі" Каспара Горкша на цій стадії турніру дістався "Яблонець". Команди є сусідами по турнірній таблиці в національній першості ("Яблонець" — 8-й, "Дукла" — 9-я).

Перша гра в Празі два тижні тому переможця не виявила (0:0), а вчора спочатку все добре складалося для команди Горкша (він провів на полі всі 90 хвилин), якій вдалося відкрити рахунок у першому таймі. Однак після перерви господарі поля протягом семи хвилин забили два м'ячі і довели зустріч до перемоги (2:1), а з нею отримали путівку в півфінал.