По суті, крім Григор'євої, відзначити у складі латвійської команди можна ще тільки борця греко-римського стилю Микиту Масюка, який виступав у ваговій категорії до 66 кілограм, несподівано здобув три перемоги над сильними суперниками і ледь не дістався до медалі.

20-річний даугавпилчанин у першій сутичці здолав грека Владимироса Матіаса (8-4), потім в наполегливому поєдинку на останніх секундах вирвав перемогу у представника Вірменії Михрана Арутюняна (5 місце на минулорічному чемпіонаті світу) — 3-2.

У чвертьфіналі Масюк боровся з болгарином Костянтином Стасом і знову домігся успіху з мінімальною перевагою (5-4). Після цього у Микити з'явився реальний шанс на медаль, але далі суперники ставали тільки сильніше і пройти їх латвійському борцеві не вдалося. Спершу — майбутньому чемпіону Європи-2016 росіянину Исламбеку Альбиеву (0-4), а у бронзовому фіналі не втримав переваги проти чемпіона світу серед юніорів-2014 з Грузії Шмагши Болквадзе (Масюк вів 4-2, а в підсумку поступився 4-6).

Таким чином, Микита Масюк посів високе п'яте місце. Досі найбільш значущими підсумками виступів молодого латвійського борця були: 9 місце на юніорській першості світу-2013 і 7 місце на першості Європи-2012 серед кадетів.

Загальнокомандний залік на ризькому чемпіонаті Європи, в якому взяли участь майже 700 спортсменів з 38 країн, борці виграли збірної Росії. Їм вдалося завоювати сім золотих, одну срібну та чотири бронзові нагороди. Другими стали грузини (3-2-4), третіми — турки (3-1-3). За загальним числом нагород першими стали представники України (14 медалей). У 18 олімпійських дисциплінах кращими виявилися також російські борці (6-1-3), другі — турки (3-1-2), треті — вірмени (2-2-2).

Росіяни перемогли у вільній боротьбі та греко-римської. Російські вільники взяли три золота і дві бронзи, випередивши грузин (2-1-3), турків і поляків (1-1-0).
Майстри греко-римського стилю з Росії виграли три перших місця, другими тут стали вірмени (1-3-1), третіми — українці та грузини (за 1-1-1).

У жіночій боротьбі кращий показник був у збірної Азербайджану (2-0-1), друге місце поділили збірні Росії та Білорусі (за 1-1-2).