За підсумками регулярного чемпіонату Єдиної ліги ВТБ "Нижній Новгород" посів 7-е місце (17 перемог у 30 матчах), УНІКС — друге ( 25-5).

Два перших матчі серії відбулися в Казані завершилися на користь господарів — 83:70 і 70:61. У Нижньому Новгороді баскетболісти УНИКСа теж виявилися сильнішими — 84:71. Таким чином, нижегородський клуб програв чвертьфінальну серію з рахунком 0-3, вперше за 4 сезони вибувши на такій ранній стадії.

У півфіналі УНІКС зіграє з переможцем пари "Зеніт" — "Автодор" (пітерський клуб веде проти саратовського з рахунком 2-0).

Крім казанцев вийшов у півфінал і ЦСКА. Армійцям вистачило трьох матчів, щоб пройти в чвертьфіналі чеський "Німбурк". Чинний чемпіон ліги зіграє з переможцем пари "Хімки" — "Локомотив-Кубань" (підмосковний клуб веде 2-0).

Головний тренер збірної Латвії Айнарс Багатскіс тренує "Нижній Новгород" другий сезон. Він прийняв команду після того, як в сезоні-13/14 вона дійшла до фіналу в Єдиній лізі ВТБ, став срібним призером і отримала право зіграти в Євролізі.

У сезоні-14/15 російський клуб під керівництвом Багатскіса сенсаційно пробився у топ-16 Євроліги, а в цьому сезоні виступав у Єврокубку, в якому дійшов до чвертьфіналу (програв французькому "Страсбургу"). У минулому сезоні в плей-офф Єдиної ліги ВТБ "Нижній Новгород" в чвертьфіналі взяв верх над "Зенітом" (3-2), але у півфіналі поступився ЦСКА (0-3).