Перші хвилини гри залишилися за баскетболістами "Нью-Йорка", однак четверта команда Західної конференції швидко прибрала ініціативу до своїх рук і до великої перерви перевага господарів сягнула 13 очок.

У другій частині матчу пішла гра у Порзиньгиса і перед заключною чвертю перевага "Клиперс" вже був мінімальним — 76:74. Далі "Нікс" вдалося навіть зрівняти рахунок, але кінцівка зустрічі залишилася за командою Дока Ріверса— 101:94.

Найбільший внесок у перемогу своєї команди зробив Кріс Пол, який оформив дабл-дабл з 24 очок і 15 передач. Найрезультативнішим гравцем "Нікс" став Кристап Порзиньгис, що набрав за 31 хвилину ігрового часу 23 очки. Крім цього, в активі латвійського форварда 4 підбирання, 1 блок-шот і 1 перехоплення.

"Нікс" зазнав 40 поразку в 67 матчах сезону і ділить 12-13 місця на "Сході" з "Мілуокі Бакс".