Це сталося сьогодні після того, як "Ювентус" у туринському дербі розбив "Торіно" — 4:1. Перед матчем 38-річний голкіпер "бьянконері" перебував за крок від повалення рекорду "сухої" серії воротаря "Мілана" Себастьяно Россі, який у сезоні-1993/94 тримав свої ворота на замку 929 хвилин.

Щоб побити це досягнення Буффону треба було не пропустити протягом перших чотирьох хвилин. Джанлуїджі впорався з цим завданням, але провести черговий матч "на нуль" йому не вдалося — на 48-й хвилині у ворота "Юве" був призначений 11-метровий, реалізований Белотті.

Таким чином, нова позначка рекорду "сухої" серії в італійському чемпіонаті тепер дорівнює 973 хвилинах.

Логічно, що перервалася не тільки суха серія Буффона, але й досягнення "Ювентуса" за кількістю матчів без пропущених м'ячів. У минулому турі "бьянконері" оформили десятий поспіль матч "на нуль", встановивши новий рекорд Серії А, але ось записати в свій актив 11-й сухар у них не вийшло.