Gra zakończyła się w debiut czwartej gry, wliczając dogrywkę, czyli zespołu spędzili sześć pełnych okresów, za które spowodowały w sumie 127 rzutów. Zwycięstwo w meczu odnieśli hokeiści ТХК (3:2), i prowadzą w serii (2-0).

Koniec męki w drugim spotkaniu rywali umieścić bramkę Nikity Бондарева. Stoper tablic do tego momentu odliczył od początku gry 120 minut 23 sekundy.

Poprzedni rekord na czas trwania poszczególnego meczu w rosyjskim hokeju należał do "Ижстали" i "w górach uralu Południowego", który spędził na boisku 119 minut i 10 sekund w meczu play-off ВХЛ sezonu 2009/10. Co prawda rywale nie trwał aż do rekordu KHL zamku "Copyleft" i donieckiego "Donbasu", które w sezonie 2013/14 w Pradze skończyliśmy grać na poziomie 126 minut 14 sekund. Jednak do rosyjskiego hokeja czeski i ukraiński klub miał jednak pośredni związek.